Flaga Suazi

Suazi
Współczynnik kształtu:
2:3
Kraj:
Suazi
Kapitał:
Mbabane
Rozmiar:
17.364 km²
Ludność:
1.169.241
Kontynent:
Afryka
Języki:
Siswati, angielski
Waluta:
Lilangeni (SZL)

Najlepszy sprzedawca w naszym flagowym sklepie

Sizilien Aufnäher / Patch

Sizilien Aufnäher / Patch

2,90 €

Pokaż w sklepie
Sizilien Schlüsselanhänger

Sizilien Schlüsselanhänger

1,95 €

Pokaż w sklepie
Tekst dzięki uprzejmości Flaggenlexikon.de

Trzy poziome pasy (niebieski, czerwony w potrójnej wysokości, niebieski); czerwony pas jest obrysowany na żółto; pośrodku czerwonego pasa znajduje się czarno-biała tarcza z dwiema leżącymi włóczniami ozdobionymi piórami.

Oto co ChatGPT wie o fladze Suazi

Oto, co sztuczna inteligencja mówi o fladze Suazi
Flaga narodowa Suazi składa się z niebieskiego tła z białym poziomym pasem otoczonym czerwonym trójkątem po obu stronach. Kolory flagi reprezentują wolność i dążenie kraju do niepodległości. Poziomy pas symbolizuje pokojowe współistnienie i jedność różnych grup ludności. Flaga została przyjęta jako oficjalny symbol kraju w 1968 roku.
Oto, co sztuczna inteligencja wie o historii flagi Suazi
Flaga narodowa Suazi została po raz pierwszy użyta 6 września 1968 r., kiedy kraj uzyskał niepodległość od Wielkiej Brytanii. Flaga składa się z trzech poziomych pasów w kolorach niebieskim, czerwonym i zielonym, reprezentowanych przez białą tarczę z czarnym mieczem. Miecz symbolizuje wojowników królestwa, a kolory niebieski, czerwony i zielony odnoszą się do kultury i tradycji kraju.
Oto jak sztuczna inteligencja opisuje flagę Suazi
Flaga narodowa Suazi składa się z trzech poziomych pasów w kolorach niebieskim, białym i czerwonym. Górny pas jest niebieski, środkowy biały, a dolny czerwony. Pośrodku flagi znajduje się biały krzyż, dzielący cztery rogi krzyża na cztery kolory flagi. W lewym górnym rogu flagi znajduje się czarna tarcza symbolizująca tradycyjną broń kraju. Prawa górna część flagi przedstawia miecz, symbolizujący obronę kraju.

Odkryj coś nowego

Losowe flagi z naszej dużej bazy danych flag. Pozwól, że cię zaskoczymy.