Flaga Ontario

Flaga Ontario, Flaga Ontario
Współczynnik kształtu:
2:1
Kraj:
Kanada
Państwo:
Ontario

Najlepszy sprzedawca w naszym flagowym sklepie

Ontario Aufnäher / Patch 8 x 5 cm

Ontario Aufnäher / Patch 8 x 5 cm

2,90 €

Pokaż w sklepie
Ontario Tischflagge 10x15 cm

Ontario Tischflagge 10x15 cm

4,99 €

Pokaż w sklepie
Mile widziana jest grafika flagi, którą można wykorzystać. Proszę jednak o podanie linku do www.flagi-i-hymny.pl jako źródła.

Oto co ChatGPT wie o fladze Ontario

Oto, co sztuczna inteligencja mówi o fladze Ontario
Flaga prowincji Ontario w Kanadzie została wprowadzona w 1965 roku i reprezentuje prowincję. Składa się z niebieskiego tła ozdobionego godłem prowincji, które składa się z czerwonego krzyża i złotego koła słonecznego reprezentującego herb prowincji. Flaga symbolizuje jedność kultury, historii i tradycji prowincji.
Oto, co sztuczna inteligencja wie o historii flagi Ontario
Flaga prowincji Ontario w Kanadzie została wprowadzona w 1965 roku. Składa się z białej tarczy z herbem prowincji i czerwonej flagi z Union Jack w lewym górnym rogu. Flaga została zaprojektowana przez ówczesnego premiera Johna Robartsa i jest hołdem dla brytyjskich rządów w Kanadzie. Flaga była wielokrotnie zmieniana na przestrzeni lat, aby symbolizować jedność prowincji.
Oto jak sztuczna inteligencja opisuje flagę Ontario
Flaga prowincji Ontario w Kanadzie jest niebiesko-białym sztandarem. Składa się on z białej tkaniny zawierającej trzy niebieskie pasy rozciągające się od góry do dołu. Środkowy pas jest szerszy niż dwa pozostałe i zawiera czerwony krzyż, który rozciąga się na cały sztandar. Górne i dolne pasy są tej samej szerokości i każdy z nich zawiera pięć złotych kwiatów.

Państwa federalne

Odkryj coś nowego

Losowe flagi z naszej dużej bazy danych flag. Pozwól, że cię zaskoczymy.