Flaga Hamburg

Flaga Hamburg, Flaga Hamburg
Współczynnik kształtu:
2:3
Kraj:
Niemcy
Państwo:
Hamburg

Najlepszy sprzedawca w naszym flagowym sklepie

Mile widziana jest grafika flagi, którą można wykorzystać. Proszę jednak o podanie linku do www.flagi-i-hymny.pl jako źródła.

Oto co ChatGPT wie o fladze Hamburg

Oto, co sztuczna inteligencja mówi o fladze Hamburg
Flaga kraju związkowego Hamburg w Niemczech jest symbolem autonomii kraju związkowego. Została wprowadzona w 1834 roku i od tego czasu jest oficjalną flagą kraju związkowego. Flaga jest połączeniem kolorów czerwonego i białego, które reprezentują również kolory herbu kraju związkowego Hamburg.
Oto, co sztuczna inteligencja wie o historii flagi Hamburg
Flaga kraju związkowego Hamburg została wprowadzona 1 stycznia 1937 roku. Składa się ona z białego tła z czerwonym krzyżem lubeckim pośrodku. Kolory czerwony i biały symbolizują przynależność kraju związkowego do Świętego Cesarstwa Rzymskiego. Od 1 kwietnia 1974 r. flaga kraju związkowego Hamburg jest oficjalnym symbolem państwowym.
Oto jak sztuczna inteligencja opisuje flagę Hamburg
Flaga kraju związkowego Hamburg w Niemczech jest biało-czerwono-biała. Białe pole na górze i na dole jest oddzielone czerwonym polem. Pośrodku czerwonego pola znajduje się herb Hamburga. Przedstawia on biały krzyż na czerwonym tle otoczony czterema białymi tarczami.

Państwa federalne

Odkryj coś nowego

Losowe flagi z naszej dużej bazy danych flag. Pozwól, że cię zaskoczymy.