Flaga Minnesota

Flaga Minnesota, Flaga Minnesota
Współczynnik kształtu:
5:3
Kraj:
Stany Zjednoczone Ameryki (USA)
Państwo:
Minnesota

Najlepszy sprzedawca w naszym flagowym sklepie

Minnesota Aufnäher / Patch

Minnesota Aufnäher / Patch

2,90 €

Pokaż w sklepie
Minnesota Tischflagge 10x15 cm

Minnesota Tischflagge 10x15 cm

4,99 €

Pokaż w sklepie
Mile widziana jest grafika flagi, którą można wykorzystać. Proszę jednak o podanie linku do www.flagi-i-hymny.pl jako źródła.

Oto co ChatGPT wie o fladze Minnesota

Oto, co sztuczna inteligencja mówi o fladze Minnesota
Flaga stanu Minnesota w kraju Stany Zjednoczone Ameryki (USA) jest symbolem stanu i jego obywateli. Została oficjalnie przyjęta w 1893 roku i jest połączeniem herbu stanu i niebieskiego tła. Flaga symbolizuje jedność stanu i jego historię. Pokazuje również przywiązanie stanu do wolności, sprawiedliwości i rządów prawa.
Oto, co sztuczna inteligencja wie o historii flagi Minnesota
Flaga stanu Minnesota w Stanach Zjednoczonych Ameryki (USA) została przyjęta w 1893 roku. Składa się z niebieskiego pola z białym herbem pośrodku symbolizującym orła, słońce, muchę i trzy gwiazdy. Orzeł symbolizuje niepodległość Stanów Zjednoczonych, słońce reprezentuje wiele godzin słonecznych w Minnesocie, mucha reprezentuje rzeki i jeziora stanu, a gwiazdy reprezentują trzy regiony stanu.
Oto jak sztuczna inteligencja opisuje flagę Minnesota
Flaga stanu Minnesota w Stanach Zjednoczonych Ameryki składa się z białego tła z niebieskim herbem pośrodku. Herb przedstawia białego orła trzymającego czerwoną flagę z białą gwiazdą. Orzeł nosi białą wstęgę z napisem "L'Étoile du Nord" w kolorze niebieskim. Gwiazda na fladze symbolizuje 19 stanów otaczających Minnesotę.

Państwa federalne

Odkryj coś nowego

Losowe flagi z naszej dużej bazy danych flag. Pozwól, że cię zaskoczymy.